VELO MIGHTY PEPPERMINT

Kód: VF109
Tip
Značka: VELO
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jste připravení na tuhle mentolovou bombu? Nikotinové sáčky VELO jsou doslova nabité chutí a pořádnou dávkou nikotinu. Intenzivní chuť se v ústech uvolňuje postupně a až 30 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S mátou peprnou neuděláte chybu, to je prostě sázka na jistotu. Značka VELO vyrábí pouze kvalitní produkty, které překypují intenzivní chutí a nikotinem.

 
Nikotinové sáčky VELO představují moderní způsob užívání nikotinu. Neobsahují žádný tabák, méně barví zuby a jsou bez zápachu a kouře. VELO můžete užívat kdekoliv a kdykoliv: v MHD, kanceláři i v letadle. Bílé VELO sáčky obsahují jako základ přírodní vlákna ze skandinávské borovice a eukalyptu, nikotin, vodu, stabilizátory a aromatické látky.
 
 
Obsah plechovky: 20 porcí po 1g
Hmotnost: 20 g
Obsah nikotinu: 10,9 mg/sáček 
 
 
JAK VELO POUŽÍVAT?
VELO je malý bílý nikotinový sáček, který si vložíš pod horní ret. Doporučená doba užívání je maximálně 30 minut. Použitý sáček potom vyhoď nebo vlož pod víčko krabičky.
 
modrej banner
 
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Výrobek VELO obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou. Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.
 
TENTO PRODUKT NESMÍ UŽÍVAT:
  • Osoby mladší 18 let.
  • Osoby alergické/ citlivé na nikotin a další uvedené složky výrobku.
  • Těhotné nebo kojící ženy.
  • Osoby se srdečním onemocněním, těžkou hypertenzí nebo cukrovkou
  • Osoby, které by se měly tabákovým nebo nikotinovým produktům vyhýbat z jiných zdravotních důvodů.

Okamžitě ukončete používání tohoto výrobku a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud zaznamenáte cokoliv z následujících nežádoucích účinků; nepravidelný tep, alergická reakce, svědění či otok v dutině ústní nebo krku, mdloby, závratě, bolest hlavy či jiné neobvyklé nebo negativní účinky.

MIGHTY PEPPERMINt

Doplňkové parametry

Kategorie: VELO
Hmotnost: 0.03 kg
Síla: Střední
Vhodné pro: Pokročilé
Velikost sáčku: Slim
Příchuť: Mátové
Síla: ⚫⚫⚫⚫

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VELO je malý nikotinový sáček bez tabáku. VELO je v České republice distribuován společností British American Tobacco (Czech Republic). #YOUVEGOTVELO Více informací o nikotinových sáčcích naleznete zde.

Používáme ověření věku Adulto