DOPRODEJ! Veškeré nikotinové sáčky s obsahem nikotinu větším než 12mg/sáček se smějí prodávat pouze do 30.6.2024! Je čas si udělat zásobu! ;)

KRATOM

Kratom je označením převzatým z thajštiny pro sušené listy Mitragyny speciosy, které se používají již po stovky let v tradiční asijské medicíně jakožto rostlina pomáhající se zvýšením bdělosti a dodáním energie. Jednoduše lze tedy konstatovat, že se jedná o staletími prověřený povzbuzující prostředek pro lepší výkonnost. 

Účinky kratomu
Lidé, kteří pravidelně užívají kratom uvádějí, že účinky jsou podobné stimulantům, ale zároveň i účinky, které jsou podobné opioidům a sedativům. Účinky kratomu ve velké míře závisí nejenom na jeho druhu, ale i na velikosti podané dávky a mohou se tedy diametrálně lišit.

Při nižších dávkách se nejčastěji u konzumentů objevuje zvýšená energičnost, bdělost, navýšení libida a zrychlený srdeční tep. Efekt kratomu na lidský organismus lze tedy připodobnit třeba k amfetaminu akorát s tím rozdílem, že je méně intenzivní. Při vyšších dávkách se pak zas mezi účinky kratomu řadí pocity uvolnění, úleva od bolesti nebo navození klidnějšího duševního stavu.

3 položek celkem

Cena

699700
1699700

Značky

Položek k zobrazení: 3
KRATOM vape Lemon ovoce
Novinka
699 Kč
Kód: VV03
KRATOM vape Cherry ovoce
Novinka
699 Kč
Kód: VV02
KRATOM vape Blueberry ovoce
Novinka Tip
699 Kč
Kód: VV01
Používáme ověření věku Adulto