DOPRODEJ! Veškeré nikotinové sáčky s obsahem nikotinu větším než 12mg/sáček se smějí prodávat pouze do 30.6.2024! Je čas si udělat zásobu! ;)

VELO ICY BERRIES MINI

Kód: VBM6
Novinka
Značka: VELO
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nikotinové sáčky VELO mini vynikají svým malým rozměrem, díky kterému si užijete ještě diskrétnější zážitek, a to bez kouře a zápachu. Tyto malé sáčky jsou nabité chutí sladkých borůvek, malin a ostružin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Icy Berries tě zavede do divokých polí se šťavnatou chutí borůvek, malin a ostružin. Fascinující chuťový zážitek se svěžím ochlazením, které vyvažuje chuť zralých bobulí

Nikotinové sáčky VELO představují moderní způsob užívání nikotinu. Neobsahují žádný tabák, méně barví zuby a jsou bez zápachu a kouře. VELO můžete užívat kdekoliv a kdykoliv: v MHD, kanceláři i v letadle. Bílé VELO sáčky obsahují jako základ přírodní vlákna ze skandinávské borovice a eukalyptu, nikotin, vodu, stabilizátory a aromatické látky.
 
 
Obsah plechovky: 20 porcí po 0,5g
Hmotnost: 10 g
Obsah nikotinu: 6 mg/sáček 
 
 
JAK VELO POUŽÍVAT?
VELO je malý bílý nikotinový sáček, který si vložíš pod horní ret. Doporučená doba užívání je maximálně 30 minut. Použitý sáček potom vyhoď nebo vlož pod víčko krabičky.
 
modrej banner
 
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Výrobek VELO obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou. Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.
 
TENTO PRODUKT NESMÍ UŽÍVAT:
  • Osoby mladší 18 let.
  • Osoby alergické/ citlivé na nikotin a další uvedené složky výrobku.
  • Těhotné nebo kojící ženy.
  • Osoby se srdečním onemocněním, těžkou hypertenzí nebo cukrovkou
  • Osoby, které by se měly tabákovým nebo nikotinovým produktům vyhýbat z jiných zdravotních důvodů.

Okamžitě ukončete používání tohoto výrobku a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud zaznamenáte cokoliv z následujících nežádoucích účinků; nepravidelný tep, alergická reakce, svědění či otok v dutině ústní nebo krku, mdloby, závratě, bolest hlavy či jiné neobvyklé nebo negativní účinky.

 ICY BERRIES

Doplňkové parametry

Kategorie: VELO
Hmotnost: 0.029 kg
Síla: Slabé
Vhodné pro: Začátečníky
Velikost sáčku: Mini
Příchuť: Ovocné
Síla: ⚫⚫⚪⚪⚪⚪

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VELO je malý nikotinový sáček bez tabáku. VELO je v České republice distribuován společností British American Tobacco (Czech Republic). #YOUVEGOTVELO Více informací o nikotinových sáčcích naleznete zde.

Používáme ověření věku Adulto