VELO CRISPY PEPPERMINT

Kód: VI10
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dopřejte si svěží a intenzivní chuť máty peprné, která je ukrytá ve VELO nikotinových sáčcích. Nikotinové sáčky lze užívat kdykoliv a kdekoliv jen budete chtít, a to bez obtěžování okolí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyhle bílé sáčky jsou doslova nabité mátou peprnou a nikotinem. Svěží mentolová chuť se uvolňuje postupně a až po dobu 30 minut, takže je požitek z nikotinu delší. V naší nabídce najdete mnoho dalších příchutí a intenzit, stačí si vybrat.

Nikotinové sáčky VELO představují moderní způsob užívání nikotinu. Neobsahují žádný tabák, méně barví zuby a jsou bez zápachu a kouře. VELO můžete užívat kdekoliv a kdykoliv: v MHD, kanceláři i v letadle. Bílé VELO sáčky obsahují jako základ přírodní vlákna ze skandinávské borovice a eukalyptu, nikotin, vodu, stabilizátory a aromatické látky.


Obsah plechovky: 20 porcí po 1g
Hmotnost: 20 g
Obsah nikotinu: 10,9 mg/sáček 

 
JAK VELO POUŽÍVAT?
VELO je malý bílý nikotinový sáček, který si vložíš pod horní ret. Doporučená doba užívání je maximálně 30 minut. Použitý sáček potom vyhoď nebo vlož pod víčko krabičky.
 
modrej banner
 
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Výrobek VELO obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou. Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.
 
TENTO PRODUKT NESMÍ UŽÍVAT:
  • Osoby mladší 18 let.
  • Osoby alergické/ citlivé na nikotin a další uvedené složky výrobku.
  • Těhotné nebo kojící ženy.
  • Osoby se srdečním onemocněním, těžkou hypertenzí nebo cukrovkou
  • Osoby, které by se měly tabákovým nebo nikotinovým produktům vyhýbat z jiných zdravotních důvodů.

Okamžitě ukončete používání tohoto výrobku a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud zaznamenáte cokoliv z následujících nežádoucích účinků; nepravidelný tep, alergická reakce, svědění či otok v dutině ústní nebo krku, mdloby, závratě, bolest hlavy či jiné neobvyklé nebo negativní účinky.

CRISPY PEPPERMINT

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VELO
Hmotnost: 0.03 kg
Síla: Střední
Vhodné pro: Pokročilé
Velikost sáčku: Slim
Příchuť: Mátové
Síla: ⚫⚫⚫⚪⚪⚪

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VELO je malý nikotinový sáček bez tabáku. VELO je v České republice distribuován společností British American Tobacco (Czech Republic). #YOUVEGOTVELO Více informací o nikotinových sáčcích naleznete zde.

Používáme ověření věku Adulto