ČASTO KLADENÉ DOTAZY

LZE ZBOŽÍ NAKOUPENÉ OD NÁS REKLAMOVAT?

Ano, zboží lze reklamovat. Stačí nám dát vědět, vadné zboží zabalit a zaslat na adresu R.Svobodové 1399, 399 01 Milevsko. My ti vyměníme nefunkční produkt za nový. Do balíčku nezapomeň připsat číslo tvé objednávky.

JAK A KDE MOHU UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD?

U některých produktů probíhají množstevní akce (sekce akce v menu). Vložit slevový kupón je možné na první stránce v košíku.

NEVÍTE SI S NĚČÍM RADY?

Stačí napsat na naši online podporu (vlevo dole „Chat“) nebo zavolat na číslo +420 606 779 339. Obě možnosti jsou k dispozici po-pá v čase 7:00 – 15:00.

JE MOŽNÉ OBJEDNAT BEZ REGISTRACE?

Ano, možné to je, ale pokud máte v plánu objednávat častěji, doporučujeme vytvořit si registraci, ať nemusíte pokaždé vyplňovat Vaše údaje. Pro dokončení objednávky musíte ověřit, že je vám více než 18 let.

JE MOŽNOST DOPRAVY ZDARMA?

Doprava zdarma je při každé objednávce nad 1 499 Kč.

JAK ZBOŽÍ ZAPLATÍM?

Platba za objednávku je možná bankovním převodem / QR kódem a dobírkou (39 Kč).

ZA JAK DLOUHO BALÍK DORAZÍ?

Standartní doba doručení je 1-2 pracovní dny. O změně stavu Vaší objednávky Vás budeme informovat emailem.

JE MOŽNÉ OBJEDNÁVKU ZRUŠIT?

Určitě! Pokud Vaše objednávka již neodjela, tak stačí napsat email na info@czechpods.cz, na naši online podporu nebo zavolat na číslo +420 606 779 339.

JAKÝM ZPŮSOBEM MI OBJEDNÁVKU DORUČÍTE?

Využíváme dopravní společnosti GLS a Zásilkovna – cena obou je 89 Kč, v případě odběrného místa pak 69 Kč. V obou případech je doba dodání 1-2 pracovní dny. Objednávky nad 1 499 Kč mají dopravné zdarma.

CO JE TO KURWA?

KURWA je přední značka na poli nikotinových sáčků a elektronických cigaret. My jsme její výhradní distributoři pro český a slovenský trh. Veselý design, důraz na kvalitu a množství netradičních příchutí, to jsou přednosti, které zdobí náš brand KURWA.

 
 
Používáme ověření věku Adulto