🔥 DOPRODEJ! Veškeré nikotinové sáčky s obsahem nikotinu větším než 12mg/sáček se smějí prodávat pouze do 30.6.2024! Je čas si udělat zásobu! 😉

VELO BREEZY MANGO

Kód: VB109
Alert
Značka: VELO
145 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tenhle tropický mix mandarinek, marakuji a manga nás baví! A vás bude taky... Nikotinové sáčky VELO v sobě totiž skvěle spojují chuť ovoce a extra sílu nikotinu. Tyto malé bílé polštářky si můžete dopřát kdykoliv budete chtít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží a ovocná chuť manga spolu s tóny marakuji a mandarinky přenese chuťové buňky do tropů. Nikotinový sáček VELO obsahuje dokonce 10,9 mg nikotinu, stačí vložit pod rty.

Nikotinové sáčky VELO představují moderní způsob užívání nikotinu. Neobsahují žádný tabák, méně barví zuby a jsou bez zápachu a kouře. VELO můžete užívat kdekoliv a kdykoliv: v MHD, kanceláři i v letadle. Bílé VELO sáčky obsahují jako základ přírodní vlákna ze skandinávské borovice a eukalyptu, nikotin, vodu, stabilizátory a aromatické látky.


Obsah plechovky: 20 porcí po 0,7g
Hmotnost: 14 g
Obsah nikotinu: 10,9 mg/sáček 

 
JAK NIKOTINOVÉ SÁČKY VELO POUŽÍVAT?
VELO je malý bílý nikotinový sáček, který si vložíte pod horní ret. Doporučená doba užívání je maximálně 30 minut. Použitý sáček potom vyhoďte nebo vložte pod víčko krabičky.
 
modrej banner
 
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Výrobek VELO obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou. Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.
 
TENTO PRODUKT NESMÍ UŽÍVAT:
  • Osoby mladší 18 let.
  • Osoby alergické/ citlivé na nikotin a další uvedené složky výrobku.
  • Těhotné nebo kojící ženy.
  • Osoby se srdečním onemocněním, těžkou hypertenzí nebo cukrovkou
  • Osoby, které by se měly tabákovým nebo nikotinovým produktům vyhýbat z jiných zdravotních důvodů.

Okamžitě ukončete používání tohoto výrobku a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud zaznamenáte cokoliv z následujících nežádoucích účinků; nepravidelný tep, alergická reakce, svědění či otok v dutině ústní nebo krku, mdloby, závratě, bolest hlavy či jiné neobvyklé nebo negativní účinky.

BREEZY MANGO

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VELO
Síla: Střední
Vhodné pro: Pokročilé
Velikost sáčku: Slim
Příchuť: Ovocné
Síla: ⚫⚫⚫⚫⚪⚪

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto