🔥 DOPRODEJ! Veškeré nikotinové sáčky s obsahem nikotinu větším než 12mg/sáček se smějí prodávat pouze do 30.6.2024! Je čas si udělat zásobu! 😉

VELO PEPPERMINT STORM

Kód: VP13
Tip Alert
Značka: VELO
145 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tyhle nikotinové sáčky nás hodně baví...A tebe budou taky! Užij si pořádnou mentolovou bouři, ve které se schovává vysoký obsah nikotinu. A to vše bez jediné špetky tabáku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peppermint Storm přesahuje chuťový zážitek. Připrav se na fascinující silný chladivý pocit, který zasáhne tvé smysly a rozvine svěží příchutě mentolu a crispy máty peprné.

Obsah plechovky: 20 porcí po 0,7g
Hmotnost: 14 g
Obsah nikotinu: 10,9 mg/sáček
 

Nikotinové sáčky VELO představují moderní způsob užívání nikotinu. Neobsahují žádný tabák, méně barví zuby* a jsou bez zápachu a kouře**. VELO můžeš užívat kdekoliv a kdykoliv: v MHD, kanceláři i v letadle. Na výběr máš z mnoha různých příchutí v různých intenzitách. Stačí si jen vybrat tu svou.
*V porovnání s cigaretou při kouření. Menší barvení zubů je založeno na laboratorních testech. Individuální výsledky se mohou lišit. Tento výrobek neodstraňuje stávající skvrny na zubech. Ke vzniku zubních skvrn mohou přispět i jiné faktory.
 
 
JAK NIKOTINOVÉ SÁČKY VELO POUŽÍVAT?
VELO je malý bílý nikotinový sáček, který si vložíš pod horní ret. Doporučená doba užívání je maximálně 30 minut. Použitý sáček potom vyhoď nebo vlož pod víčko krabičky.
 modrej banner
 
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Výrobek VELO obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou. Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.
 
TENTO PRODUKT NESMÍ UŽÍVAT:
  • Osoby mladší 18 let.
  • Osoby alergické/ citlivé na nikotin a další uvedené složky výrobku.
  • Těhotné nebo kojící ženy.
  • Osoby se srdečním onemocněním, těžkou hypertenzí nebo cukrovkou
  • Osoby, které by se měly tabákovým nebo nikotinovým produktům vyhýbat z jiných zdravotních důvodů.

Okamžitě ukončete používání tohoto výrobku a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud zaznamenáte cokoliv z následujících nežádoucích účinků; nepravidelný tep, alergická reakce, svědění či otok v dutině ústní nebo krku, mdloby, závratě, bolest hlavy či jiné neobvyklé nebo negativní účinky.

Vape_zdravý škodlivý

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Síla: Střední
Vhodné pro: Pokročilé
Velikost sáčku: Slim
Příchuť: Mátové
Síla: ⚫⚫⚫⚫⚫⚪
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
R Avatar autora | 23.5.2024
Jestli tohle je náhražka za Velo X-Freeze Ultra Strong, tak s Velem končím. Menší gramáž, slimkové pytlíky a méně nikotinu za stejné peníze. Už jsem vyzkoušel a díky nechci. Ví prosím někdo o něčem, co je opravdu srovnatelné s modrým Velem X-Freeze Ultra Strong?
Používáme ověření věku Adulto