VELO CINNAMON FLAME

Kód: VC10
Alert
Značka: VELO
145 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Skořicové nikotinové sáčky jsou prostě lahůdka. Bez špetky tabáku si můžete užít vysoký podíl nikotinu, a to kdekoliv a kdykoliv. Chuť se uvolňuje postupně a po delší dobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cinnamon Flame aktivuje pocit tepla, který se šíří po celých ústech. Hřejivost je umocněna kořenitou chutí skořice. Nikotinové sáčky jsou skvělou alternativou ke klasickým cigaretám, ale bez obtěžujícícho kouře a zápachu.

Obsah plechovky: 20 porcí po 0,7g
Hmotnost: 14 g
Obsah nikotinu: 10,9 mg/sáček
 

Nikotinové sáčky VELO představují moderní způsob užívání nikotinu.
VELO můžeš užívat kdekoliv a kdykoliv: v MHD, kanceláři i v letadle. Na výběr máš z mnoha různých příchutí v různých intenzitách. Stačí si jen vybrat tu svou.
*V porovnání s cigaretou při kouření. Menší barvení zubů je založeno na laboratorních testech. Individuální výsledky se mohou lišit. Tento výrobek neodstraňuje stávající skvrny na zubech. Ke vzniku zubních skvrn mohou přispět i jiné faktory.
 
 
JAK NIKOTINOVÉ SÁČKY VELO POUŽÍVAT?
VELO je malý bílý nikotinový sáček, který si vložíš pod horní ret. Doporučená doba užívání je maximálně 30 minut. Použitý sáček potom vyhoď nebo vlož pod víčko krabičky.
 modrej banner
 
BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Výrobek VELO obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou. Tento výrobek není určen pro nezletilé a nedoporučuje se pro nekuřáky. Tento produkt může být nebezpečný pro zdraví.
 
TENTO PRODUKT NESMÍ UŽÍVAT:
  • Osoby mladší 18 let.
  • Osoby alergické/ citlivé na nikotin a další uvedené složky výrobku.
  • Těhotné nebo kojící ženy.
  • Osoby se srdečním onemocněním, těžkou hypertenzí nebo cukrovkou
  • Osoby, které by se měly tabákovým nebo nikotinovým produktům vyhýbat z jiných zdravotních důvodů.

Okamžitě ukončete používání tohoto výrobku a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud zaznamenáte cokoliv z následujících nežádoucích účinků; nepravidelný tep, alergická reakce, svědění či otok v dutině ústní nebo krku, mdloby, závratě, bolest hlavy či jiné neobvyklé nebo negativní účinky.

 Vape_zdravý škodlivý

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Síla: Střední
Vhodné pro: Pokročilé
Velikost sáčku: Slim
Příchuť: Ostatní
Síla: ⚫⚫⚫⚫⚫⚪
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 12.6.2024
Jediný nový velo, který za něco stojí. Ostatní jsou pejn. A ještě k tomu jsou dražší a dražší:D radši začnu kupovat jinou značku.. při akci 1+1
Používáme ověření věku Adulto