🔥 DOPRODEJ! Veškeré nikotinové sáčky s obsahem nikotinu větším než 12mg/sáček se smějí prodávat pouze do 30.6.2024! Je čas si udělat zásobu! 😉

PŘEDSTAVUJEME E-CIGARETY KURWA COLLECTION

Výbuch slasti v rozmanitých příchutích!
E-cigarety se těší velké oblibě už spoustu let. Milujete je tak jako my? Pak budete stejně tak nadšení z nových elektronických cigaret Kurwa Collection. Nabízí pestrý výběr příchutí i rej zábavy, protože hrají všemi barvami. S těmito e-cigaretami to bude skutečně požitek z kouření.

Svítící e-cigareta přináší nové dimenze kouření
Svět elektronických cigaret nám otevřel nové obzory. Zatímco běžná cigareta s tabákem chutná rutinně, e-cigareta vás naladí pokaždé jinou příchutí. Víte, jaká nejvíc boduje? Borůvka. Možná si pamatujete ještě na klasické bílé cigarety od známého výrobce těchto tabákových výrobků. Tehdy stačilo zmáčknout ampulku a ta po prasknutí vpustila do cigarety borůvkovou i mentolovou slast. Jenže ty se u nás už neprodávají. Což nevadí, s příchodem elektronických cigaret máte mnohem více možností. A to platí i u e-cigaret Kurwa Collection, které si s borůvkou pohrávají ve spoustě variací. Chuť tohoto sladkého ovoce rozvibrují tóny žvýkačky v příchutí blueberry bubblegum. To je doslova chuť mládí! Borůvka si ovšem notuje i s dalším ovocem, konkrétně brusinkami a třešněmi. Jde doslova o šťavnatou explozi chutí. Jestli chcete trošku zkrotit tón oblíbené borůvky, zkuste její kombinaci s granátovým jablkem. Je to velmi zajímavé a dokonale to chutná, protože toto jablíčko dodá trošku kyselejší tóny.

LED e-cigarety vám zpestří relax všemi barvami
Ani další příchutě ovšem nezůstávají pozadu. Jestli máte rádi klasické české ovoce, uvelebte se do křesla, vezměte e-cigaretu a popotáhněte akcenty jablka, hrušky a jahody. Další skvěle namixovaná příchuť e-cigaret Kurwa Collection, která umí potlačit typickou hořkost tabáku. Jestli na zahrádce raději saháte po trpčích plodech, nadchne vás černý rybíz. Milujete-li vůni a chutě lesních plodů, jako jsou borůvky, ostružiny, maliny či červený rybíz, pak potáhněte z e-cigarety vimto crush. Toužíte spíš po osvěžení? Příchuť limetky a citronu vás povzbudí do další práce, když se budete cítit unavení. Pokud hledáte kompromis mezi sladkým ovocem a právě citrusy, zkuste kyselé jablíčko. Vzpruhu pak dodají i chutě gumových medvídků. Jestli ale hledáte skutečný „energy drink“, sáhněte po tiger blood. Navnadili jsme vás dostatečně? Pozor, nekončíme, protože chutě a vůně, které se i rozlinou celým pokojem, což požitek z kouření jen umocní, nejsou jediná specialitka e-cigaret Kurwa Collection. Ty totiž svítí! Hrají všemi barvami, jelikož jsou vybaveny LED diodami. Nejde o světélkování v podobě blikající kontrolky. Tyto e-cigarety září celé, což vás ještě více naladí do pohody. S těmito elektronickými cigaretami zazáříte i ve společnosti.

Kurwa cigarety, to je něco
My jsme se s touto novou kolekcí potěšili a nyní můžete i vy, protože ji máme už na skladě. Ovšem pozor, zásoby se rychle tenčí, protože jde o unikátní výrobek, kde se snoubí neotřelé příchutě spolu s přidanou hodnotou v podobě svítícího pera. Abychom vám e-cigarety Kurwa Collection představili kompletně, dodáme, že jedna cigareta vydrží na 700 potáhnutí a 20 mg/ml nikotinové soli. Nemusíte se starat o nějaké nabíjení baterie, ta v e-cigaretě zabudovaná má kapacitu 500 mAh. Výrobek je v premium kvalitě, která vám zajišťuje maximální komfort. Nejen, že nemusíte myslet na nabíjení nebo se bát, že vám v polovině relaxu vypoví službu. Zařízení není ani třeba nějak doplňovat či čistit. Nenabíjí se, takže když doslouží, můžete si pořídit novou e-cigaretu a experimentovat tak s příchutěmi. Kurwa Collection tak dělá z kouření potěšení. Jen se nadechnete a aktivujte tah pro maximální podání chuti. Tato jednorázová e-cigareta se vyrábí v deseti rozmanitých příchutích, kdy si můžete testovat jednu po druhé nebo mějte v zásobě víc variant, protože nikdy nevíte, jaké chutě vás přepadnou.

Používáme ověření věku Adulto