NIKOTINOVÉ SÁČKY KURWA, TO SI NECHÁM LÍBIT

Párty? Dovolená? Dlouhý den ve škole? To se nevyplatí nechat náhodě. Naštěstí pro vás máme skladem několik kolekcí nikotinových sáčků Kurwa. „Cože, nikotinový sáčky?!“ Přesně. Nezapáchají, nebarví zuby a nevydávají dým. Samá plus. Teď už jen objednat na Czechpods.cz.

Tohle jsou Kurwa plusy nikotinových sáčků

Nikotinové sáčky jsou výsadou moderní doby. A taky budoucností. Jasně, jsou stylové, ale vedle toho mají řadu pozitivních benefitů, které klasické cigarety nikdy nenabídnou. Jsou perfektním doplňkem ke klasickým e-cigaretám Kurwa. Hodí se všude tam, kde oceníte diskrétnost, protože:

  • nikotinový sáčky Kurwa nevydávají žádnou vůni,
  • také z nich nevychází dým, takže neobtěžujete okolí,
  • rozhodně nebarví zuby, tedy vaše dentistka bude mít radost.

Podobně jako e-cigarety, i tohle je čistý nikotin. Nikotinové sáčky neobsahují dehet, karcinogenní a další látky, které by tělu škodily. Oproti klasickým cigaretám se jedná spolu s e-cigaretami o zdravou alternativu.

Nikotinový sáčky Kurwa si vybere každý

Bacha! Teď navíc v akci 1+1 u většiny produktů. Pecka, co? No neber to!

Nikotinové sáčky Kurwa koupíte v několika kolekcích:

Kurwa FATALITY

Téměř (ne)slušná dávka nikotinu. Jak název napovídá, prim hrají síla nikotinu a jeho příchuť. Vybírat můžete z patnácti příchutí, které vás nikdy nepřestanou bavit. Kurwa FATALITY jsou fatální v tom nejpozitivnějším významu slova. Obsah nikotinu je 32,8 mg na sáček. Design krabiček vychází z černé barvy, takže o to víc vynikl barevný motiv, který převléká kabát s každou příchutí.

Kurwa COLLECTION

I tahle kolekce se sakra povedla! Kurwa COLLECTION obsahuje 16 mg nikotinu na sáček, takže ideální dávka pro každého uživatele. Co však nemá na síle, dohání bohatě zdobenou barevnou grafikou přebalů. Hodí se do každé kabelky! A nejen to, své místo najde i v kapse u kalhot.

Kurwa

Nenechte se zmást názvem. Kurwa LIGHT v příchuti Black Tea obsahuje celých 8 mg nikotinu na sáček. 25 porcí, které plechovka obsahuje, vydrží na dlouhou párty nebo dovolenou. Zajímavý je originální retro obal připomínající Warholovi grafiky. Kurwa BRUTAL, tak to je úplně jiná síla! Obsah nikotinu v jednom sáčku je 50mg, prostě (ne)slušná dávka nikotinu. 

Kurwa TO GO

Tady to teprve začíná! Kolekce Kurwa TO GO se vyrábí ve dvou intenzitách nikotinu. A koukej na ty příchutě! Tady je design víc než decentní, hodící se k obleku, do společnosti, zkrátka tam, kde chcete zapadnout. Na párty sáhněte raději po něčem z předchozích kolekcí.

Už jste vybrali? Nabízíme tolik příchutí, že nemusíte na první dobrou vědět, po které sáhnout. Víte co? Usnadníme vám to. Poradíme vám, ať si jich koupíte víc hned při prvním nákupu a ochutnáte sami nebo spolu s přáteli, ať máte příště jasno. Nebo si jen užijte pěkný večer a příště sáhněte po úplně jiné variantě. Život je jen na vás a to je na něm to krásné.

Ideální dárek a nápad na párty

Cigarety, krabička, zapalovač… to je prostě klasika. Ale ruku na srdce, v kapse to má dnes každý druhý. Oproti tomu stylový nikotinový sáčky Kurwa v řadě příchutí a dokonale vyladěné krabičce, to je jiná. A bacha! Jakmile sáčky dojdou, krabička zůstane a lze si do ní uložit kdejaké drobnosti, které by se jinak poztrácely.

„Žijete jenom jednou. Tak by to měla být zábava.“ Coco Chanel

Nikotinové sáčky Kurwa jsou také ideální volbou jako dárek. K narozkám, výročí nebo jen tak, že vám na někom záleží. Ukažte, že dotyčného znáte. Dejte mu najevo, že víte, pro co má slabost a jaká je jeho oblíbená příchuť. Na Czechpods najdete příchutě Tropical cocktail, Cactus apple, Banana frappuccino a řadu dalších. Tak neváhejte, noc je ještě mladá a život taky!

Závěrem: stránka, kterou hledáte, se jmenuje Czechpods.cz. Krásně a lehce zapamatovatelné, že? Tak honem k nám, už na vás čekáme. A kdybyste si nevěděli rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit, naše rady jsou tu pro vás.

Používáme ověření věku Adulto