DOPRODEJ! Veškeré nikotinové sáčky s obsahem nikotinu větším než 12mg/sáček se smějí prodávat pouze do 30.6.2024! Je čas si udělat zásobu! ;)

CANDYS STRAWBERRY VANILLA CANDY

Kód: C101
Výprodej
Značka: CANDYS
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nikotinové sáčky Candys jsou sladkostí, která vám zpříjemní den. Spojení jahod a vanilkové chuti s nikotinem jsme si okamžitě zamilovali. Malé sáčky jsou plné chuti, která se ale uvolňuje postupně, a tak si ji užijete mnohem déle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I'll take you to the candy shop... Candys je takovou naší cukrárnou, ve které najdete ty nejsladší nikotinové sáčky na trhu. Kombinace jahod, vanilky a sladkých cukrovinek je skvělým dezertem, který ale obsahuje pořádnou sílu nikotinu. Posuňte svůj chuťový zážitek na novou úroveň!

Nikotinové sáčky jsou skvělým způsobem, jak si diskrétně užít chuť nikotinu, aniž byste obtěžovali okolí. Sáčky stačí vložit pod rty a poté už si jen užívat postupně se uvolňující sladkou chuť, a to až 30 minut!

 


Obsah plechovky: 20 porcí po 0,7 g
Hmotnost: 14,3 g
Obsah nikotinu: 46,9 mg/g, 32,8 mg/sáček
Příchuť: Jahoda, vanilka, sladké cukrovinky 

 

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT NIKOTINOVÉ SÁČKY CANDYS ?

Nebezpčí_toxický při požití

Doplňkové parametry

Kategorie: CANDYS
Hmotnost: 0.028 kg
Síla: Extra silné
Vhodné pro: Zkušené
Velikost sáčku: Slim
Příchuť: Ovocné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Candys je sladký nikotinový sáček bez tabáku, který vyrábí společnost Eurolit, mimo jiné výrobce i produktů Kurwa. Více informací o nikotinových sáčcích naleznete zde.

Používáme ověření věku Adulto